Yasaklı Sitelere VPN Kullanarak Giriş Yapabilmek

VPN (Özel Sanal Ağ) teknolojisi ile erişimi yasaklanan web sitelerine giriş yapabilir, herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmadan internette dilediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz.

Web VPN’i ücretsiz denemek için tıklayın.

VPN teknolojisi ekseriyetle güvenli bağlantı ve güvenli veri transferi sağlamak amacıyla kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. Çünkü internet bağlantısı 3. şahısların erişimine açık olması sebebiyle özel verilerin transferi için yeteri kadar güvenli değildir. VPN ise sunduğu yalıtılmış , güvenli bağlantıya ek olarak istediğiniz noktadan dünyanın her hangi bir noktasındaki özel ağa erişim imkanı sağlamaktadır. Bu sayede bir çok sektörde tamamen globalleşme sağlanmıştır. VPN’in güvenli olmasının sebebi ise yalıtılmış bir ağ sağlamasının yanı sıra transferi yapılan tüm veri paketlerinin de şifrelenmiş olmasıdır. Basit bir örnek vermek gerekirse, kullanıcı adı ve parola ile aktifleştirilebilen VPN Hesabı ile iş yerinizin özel ağına bağlanarak işe gitmeden iş bilgisayarı ile çalışabilmenizi mümkün kılan teknoloji VPN’dir.

Son yıllarda VPN teknolojisi, bir çok ülkede çeşitli sebepler ile erişime kapatılan blog, video yayın siteleri, adult içerikli siteler, online ansiklopediler, haber portalları, sosyal paylaşım platformları gibi web sitelerin özgürce erişebilmek için tercih edilmektedir. Hemen hemen her konuda hiç bir yerde bulamayacağınız kadar çok bilgiye tek tıkla ulaşabilme imkanı sağlayan internet teknolojisinden tam anlamıyla yasak ve kısıtlama olmaksızın faydalanabilmek ülkemiz dahil bir çok ülkede maalesef ki mümkün değildir. VPN kullanıldığında oluşturulan bağlantı ile internet üzerinde, tüm internete erişim sağlayabileceğiniz , denetim ve yasaklardan yalıtılmış size özel bir tünel oluşturulur ve siz bu tünel vasıtasıyla herhangi bir kısıtlama olmaksızın dilediğiniz tüm internet sitelerine -elbette ki yasaklı sitelere de- girebilirsiniz.

VPN teknolojisinden faydalanmak için bilgisayarınıza VPN Server kurabilir, VPN sitelerini kullanabilir veya aylık, yıllık gibi belirli bir süre kullanabileceğiniz bir VPN Hesabı satın alabilirsiniz. VPN server kurmak ve bir VPN hesap ile yasak sitelere özgürce girebilmek için ücretsiz VPN yazılımları kullanabilir veya aylık 5€  ile 15 $ gibi bir ücret karşılığı VPN hesapları kiralayabilirsiniz.

En uygun fiyatlara VPN almak için tıklayın.
HideMyAss.com